درخواست و پیگیری اجرا

شرکت ساختمانی

شرکت ساختمانی لوتوس 


شرکت لوتوس

شرکت ساختمانی لوتوس با بهره گیری از دانش فنی و به کارگیری مهندسین و متخصصین مجرب سعی بر آن دارد تا با رزومه ای خوبی از خود به جای بگذارد.عمده فعالیت شرکت ساختمانی لوتوس در موضوعات اجرای ساختمان و بازسازی و نگهداری و ایمن سازی ساختمان می باشد. 


تعریف شرکت :

شرکت بدین معناست که تعدادی از افراد برای انجام و فعالیت خاصی مانند تجاری ، فرهنگی . گرد هم جمع می شوند و برای انجام این فعالیت ها با یکدیگر همکاری می کنند.

گروه شرکت ها :

شرکت ها در دو مجموعه کلی تجاری و مدنی تقسیم بندی می شوند.


شرکت تجاری :

این گونه شرکت دارای شخصیت حقوقی می باشد و باید در اداره ثپت شرکت ها به ثپت برسد . و یا برای انحلال شرکت باید با تصمیم شرکا باشد.سود و زیان کارها برا اساس اساس نامه شرکت به شرکا تقسیم می شود.

شرکت خای تجاری شامل هفت گروه می شوند :

 • شرکت سهامی
 • شرکت با مسولیت محدود
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت مختلط غیر سهامی
 • شرکت تضامنی
 • شرکت نسبی
 • شرکت تعاونی

شرکت ساختمانی

شرکت ساختمانی زیر مجموعه گروه شرکت های تجاری  میباشد که میتواند در امور پیمانکاری و یا مشاوره و یا هر دو فعالیت نماید که در ادامه مقاله راجب آن بیشتر توضیح داده ایم.

شرکت های مدنی :

در نوع از شرکت چند نفر شخصیت حقیقی که مسئولیت حقوقی نیز ندارند به نسبت سهمی در یک موضوع یا شی مشغول به اداره و مدیریت هستند و سود و زیان نیز به نسبت سهمشان تقسیم می شود.مثل عقد مضاربه ، عقد مساقاد ، و عقد مزارعه

هدف  از نگارش این مقاله در مورد شرکت ساختمانی می باشد که زیر مجموعه ای از شرکت های عمرانی  عمرانی است که در واقع جزئی از شرکت های تجاری می باشد.

شرکت های ساختمانی  میتوانند در امور پیمانکاری و یا مشاور و یا هر دوزمینه فعالیت نمایند.در  اینجا به طور خلاصه شرحی از خدمات شرکت مشاور و شرکت پیمانکاری ارائه می دهیم.


شرکت های پیمانکاری :

 شرکت های پیمانکاری در زمینه اجرای پروژه های عمرانی فعالیت میکند و میتواند شامل موضوعات گسترده ای ماندد : تخریب و گود برداری ، اجرای سازه های فولادی و بتنی و صنعتی ، اجرای سفت کاری و نازک کاری و تاسیسات مکانیکی و برقی ، و بازسازی ساختمان و نوسازی ی انعقاد قرارداد  مدیریت پیمان و قرارداد های پیمانکاری به صورت جزئی و یا کلی است.

شرکت مشاور :

شرکت مشاور در زمینه طراحی و نظارت بر اجرای پروژه فعالیت میکند.از جمله میتوان به مطالعات و امکان سنجی پروژه و طراحی معماری و سازه و طراحی تاسیسات مکانیکی و برقی و نظارت بر اجرای کلیه عملیات ساختمانی را بر عهده دارد.

شرکت ساختمانی ایران لوتوس در زمینه پیمانکاری ساختمان در زمینه های زیر فعالت میکند :

 • اجرای ابینیه ساختمان
 • بازسازی ساختمان
 • تخریب و نوسازی
 • مشارکت در ساخت
 • مدیریت پیمان

اجرای ابینه : شرکت ساختمانی ایران لوتوس در زمینه اجرای ابنیه شامل : تخریب و گودبرداری ، اجرای سازه ، سفت کاری و نازک کاری  و محوطه سازی فعال میباشد. برای مطالعه بیشتر به مقاله سنگ کاری نمای ساختمان یا آجر کاری نما مراجعه نمائید.


بازسازی ساختمان : در خصوص املاک قدیمی که نیاز به نوسازی و ترمیم دارند فعالیت میکنیم و یا حتی بازسازی میتواند قسمتی از یک ساختمان باشد مانند  اجرای نما و کف سازی . برای مطالعه بیشتر به مقاله بازسازی ساختمان مراجعه نمائید.


تخریب و نوسازی ساختمان : تخریب و نوسازی ساختمان می تواند شامل تخریب ساختمانهای قدیمی و اجرای ساختمان های جدید و یا انجام نوسازی بر روی ساختمانهای قدیمی است.


مشارکت در ساخت : قراردادی بر روی یک زمین با ابعاد مشخص  برای احداث بنا می باشد که با توجه به ارزش زمین و قیمت ساخت و متریال با کارفرما به طور توافقی سهم بندی می شود.


مدیریت پیمان :مدیریت پیمان واگذاری مدیریت یک پروژه از طرف کارفرما به پیمانکار یا شرکت ساختمانی می باشد که مسئولیت اجرای پروژه را بر عهده دارد.برای مطالعه بیشتر به مقاله مدیریت پیمان مراجعه نمائید.

مزایای همکاری با شرکت ساختمانی :

از دغدغه های کارفرمایان تعهد کاری و مالی پیمانکار در قبال سرعت و کیفیت کار و همچنین مسائل حقوقی کربوط به قرارداد کاری می باشد.در صورت عقد قرارداد با شرکت ساختمانی شما به اهداف زیر دسترسی پیدا خواهید کرد :

 1. اطمینان از کیفیت و سرعت اجرای پروژه با در نظز گرفتن استفاده از نیروهای متخصص و اکیپ های متعددی که در اختیار شرکت ساختمانی ایران لوتوس می باشد.
 2. در صورت پیش امدن مسائل حقوقی پیگیری برای حل و فصل امور به مراتب راحت تر است از شخصیت حقیقی

شرکت ساختمانی ایران لوتوس با بهره گیری از افراد متبهر و متعهد برای انجام پروژه های مختلف دولتی و خصوصی در طی سالهای گذشته تا کنون توانسته با رزومه های مختلف و موفق زضایت مشتریان خود را جلب نماید.و آمادگی خود را برای همکاری با هممیهنان عزیر در سراسر کشور در خصوص اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی و مدیریت پیمان و اجرای انواع نماهای ساختمانی اعلام می دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم