درخواست و پیگیری اجرا
|شرکت-نماشویی

شرکت نماشویی

Wash the facade of the building

 


شرکت نماشویی

نماشویی در حالت کلی به چندین روش انجام میشود و هر شرکت نماشویی معمولا با یکی از  روش ها فعالیت میکند.در روش اول نصب داربست بر روی سطح نما است و سپس با شلنگ آب و یا واتر جت اقدام نماشویی میکنند.
معمولا این روش از سوی مردم استقبال نمیشود چرا که نصب داربست خود هزینه ای جداگانه دارد و همچنین کارگری که بر روی آن فعالیت میکند خطر سقوط دارد و ممکن است در این زمینه انتخاب مواد مناسب برای نماشویی را نداشته باشد.

روش دوم استفاده از تی های تلسکوبی است که در این روش فقط میتوان اقدام به نماشویی شیشه ها کرد و آنها را تمیز کرد.

اما روش سوم که معمول ترین روش است در نظافت نمای ساختمان، روش نماشویی با طناب و یا راپل است.که یکی از خدمات کار در ارتفاع می باشد.در این روش متخصصان با طناب های مخصوص غار نوردی و صخره نوردی از ساختمان به صورت عمودی آویزان میشوند و ابزار الات مربوط به نماشویی را با خود آویزان میکنند.
این روش از سرعت بالایی برخوردار است و فضای ساختمان جهت انجام نظافت نمای ساختمان گرفته نمیشود.همچنین شرکت نماشویی بستگی به نوع نما،روش نماشویی و یا مواد مناسب آن نما را انتخاب میکنند.همچنین بعد از نماشویی اقداماتی برای حفظ و نگهداری نما میتوان انجام داد مانند اجرای نانو بر روی سطح نما جهت ضد اب کردن سطح نما.
شرکتهای نماشویی معمولا قیمتهای مختلفی به مشتریان ارائه میکنند و به همین خاطر مشتریان به راحتی نمیتوانند تصمیم گیری کنند.واقعیت اینجاست که نوع قیمت برای هر نما بستگگی به کیفیت کاری است که آن شرکت میخواهد انجام دهد.در واقع هرچقدر بر روی نما بیشتر کار کنی کیفیت بهتری خواهیم داشت.
شرکت ایران لوتوس به عنوان شرکت نماشویی با روش راپل یا دسترسی با طناب فعالیت میکند.و شما میتوانید برای شستشوی نمای ساختمان  با مدیران و یا کارشناسان این شرکت جهت مشاوره و یا بازدید تماس حاصل فرمائید.اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم